Home / Showbiz / Diellza flet për ngjarjen më të rëndë që i ka ndodhur muaj më parë (VIDEO)

Diellza flet për ngjarjen më të rëndë që i ka ndodhur muaj më parë (VIDEO)

Diellza Kolgeci është motër e dy vëllezërve, lidhja me të cilët përherë ka qenë speciale dhe e fortë dhe kjo është dëshmuar disa herë edhe nëpërmjet fotografive të publikuara.

Mirëpo muaj më parë, Diellza u përball me një ngjarje shumë të rënde, ku i vdiç një person shumë i afërt i saj.

Së fundmi, bukuroshja ka qenë e ftuar në emisionin Express Rozë, ku ka folur haptas për këtë, duke thënë se jeta vazhdon ani pse me vështirësi.

Se kush i ka vdekur dhe çfarë thotë, e mësoni duke klikuar në videon e mëposhtme të emisionit Express Rozë.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *