Home / Lajme / Rajon / Digjen dy depo në Prizren

Digjen dy depo në Prizren

Në rrugën “Turgut Ozal” në Prizren janë përfshi nga zjarri dy depo.

Njëra nda depot ishte e mbushur me ambalazhe plastike, ndërsa tjetra me material higjienik, njofton Policia përmes një komunikate për media.

Sipas viktimave vlera e dëmit të shkaktuar në dy depo është rreth 200.000 euro.

Në vendin e ngjarjes kanë dalur njësitet përkatëse, ndërsa njësiti zjarrfikës ka lokalizuar

Gjithashtu lexo

Rrahje masive në Shkup

Në një restorant në rrugën “Bosnja dhe Hercegovina” në Shkup ka ndodhur një rrahje mes …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *