Home / Lajme / Kronika e zezë / Digjet një shtëpi në Saraj nga vetëtima

Digjet një shtëpi në Saraj nga vetëtima

Mediat lokale raportojnë se një shtëpi në Saraj të Shkupit është përfshirë nga flakët, si pasojë e goditjes nga rrufeja.

Sipas informacioneve të para nuk ka rrezik për anëtarët e familjes pronarë të shtëpisë, ndërsa zjarrfikësit menjëherë kanë dalë në vendin e ngjarjes. Pjesa e Sarajit u përfshi nga reshje të mëdha të shiut, të shoqëruara me erë dhe vetëtima.

Gjithashtu lexo

“Çështja mes Shkupit dhe Beogradit shkakton shqetësime në Athinë”

Gazeta greke “Kathimerini” shkruan se diplomatët grek me shqetësime i ndjekin ngjarjet në Ballkan, pasi …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *