Home / Lajme / Kronika e zezë / Digjet plotësisht makina në autostradë, mori flakë në ecje

Digjet plotësisht makina në autostradë, mori flakë në ecje

Rreth orës 11:15, në autostradën Vlorë-Fier, pranë Novoselës ka marrë flakë në ecje e sipër automjeti tip “Citroen” me targë AA 991 LF, në pronësi të shtetasit A.R.

mjeti ne vlore djegie

Menjëherë është bërë e mundur ndërhyrja e zjarrfikëses dhe shuarja e flakëve të zjarrit ku për pasojë kemi vetëm dëme të pjesshme të mjetit.

Nuk ka persona të lënduar.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje duke kryer hetimet e mëtejshem pasi paraprakisht dyshohet se flakët janë shkaktuar aksidentalisht.

Gjithashtu lexo

Kontrollohen lokalet e zhurmshme në Tetovë – (VIDEO)

Të dielën  rreth orës 1.00 pjestarë të policisë nga Sektori për Punë të Brendëshme në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *