Home / Kryesoret / Dikur rivalë, sot i shtrinë dorën njëri – tjetrit (FOTO)

Dikur rivalë, sot i shtrinë dorën njëri – tjetrit (FOTO)

Zëvendëskryeministri  Hazbi Lika sot ka pritur  në takim kryetaren e Komunës së Tetovës,  Teuta Arifi me përfaqësues të tjerë të pushtetit lokal. Arifi dhe Lika dikur ishin rivalë brenda BDI-së  për kandidaturat për Tetovën, sot kanë ulur shpatat, duke i shtrirë dorën e bashkëpunimit. A po bëhet gati Teuta Arifi për rikandidim për Tetovën.

 

 

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *