Home / Showbiz / Djali Sali i Barishës fjalë zemre Armina Mevlanit: Dita jote e lindjes, është edhe dita ime e fatit (Foto)

Djali Sali i Barishës fjalë zemre Armina Mevlanit: Dita jote e lindjes, është edhe dita ime e fatit (Foto)

Në mesin e shumë miqve, familjarëve dhe të dashurisë së jetës, Armina kurorëzoi si është më së miri natën e mbrëmshme.

Duket se dhuratën më të bukur dhe të veçantë Armina e ka marrë nga i fejuari i saj Shkelzen Berisha, djali i ish-kryeministrit të Shqipërisë, Sali Berisha.

Ai ka publikuar një fotografi në llogarinë perspnale në Facebook ku shfaqet bashkë me të në festën e ditëlindjes së saj, ndërsa në mbishkrimin e fotografisë, shkruan fjalë zemre për më të dashurën e tij.

“Dita e lindjes tënde është dita ime e fatit! Gëzuar ditëlindjen shpirt dhe faleminderit për gjithë dashurinë dhe pozitivitetin që rrezaton” (sic.), shkruan Shkëlzeni për Arminën.

Çifti duket se janë shumë të lumtur me njëri-tjetrin dhe në planet e tyre të afërta është edhe martesa, e cila në media është aluduar se mund të ndodh vitin e ardhshëm.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *