Home / Showbiz / Dua Lipa e uron babin e saj me këto fjalë emocionuese! (Foto)

Dua Lipa e uron babin e saj me këto fjalë emocionuese! (Foto)

Dua Lipa, vajza e Dukagjin Lipës, edhe ky këngëtarë i suksesshmen në kohën e tij kur këndonte, shkruan “Kosovarja”.

Ndërsa Dua, sot pothuajse është njëra ndër vajzat shqiptare më të njohura në botën e muzikës.

Sot është dita e babait, ndërsa Dua ka zgjedh një foto nostalgjike që ta uroj babanë e saj për këtë ditë.

Më poshtë mund ta shihni edhe mesazhin për urimin e ditës së babait, që Dua e ka bashkëngjitur fotos./Kosovarja/

Gjithashtu lexo

Aktorja e njohur shqiptare në gjendje të rëndë shëndetësore, shtrohet urgjent në spital (Foto)

Pas një lufte të gjatë me kancerin dhe një beteje të fituar me këtë sëmundje, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *