Home / Shëndeti / Dyllë qumështi për depilim? Motra ime e përdori këtë 1 vit dhe tani lëkura e saj shkëlqen

Dyllë qumështi për depilim? Motra ime e përdori këtë 1 vit dhe tani lëkura e saj shkëlqen

Dyllë qumështi për depilim? Motra ime e përdori këtë 1 vit dhe tani lëkura e saj shkëlqen. Rekomandohet që ta përdorni atë 3 herë gjatë 1 muaji dhe pastaj me intervale të rregullta, në të njëjtën ditë çdo javë. Do të shikoni se dalëngadalë rritja e qimeve do të reduktohet 100%. Ju mund të përdorni këtë dyllë kudo në trupin tuaj, edhe në këmbë.

Përbërësit që ju duhen:
Xhelatinë pluhur
Qumësht
Lëng kastraveci
Sodë buke

Përgatitja:
Merrni 2 lugë gjelle xhelatine pluhur dhe hidheni në një tas. Shtoni 2 lugë gjelle qumësht. Shtoni gjysmë luge çaji sodë. Shtoni 1 lugë gjelle lëng kastraveci. Përziejini ato mirë dhe e vendosini në mikrovalë për 10-12 sekonda. Aplikoni këtë maskë me ndihmën e furçës.
Lëreni të thahet plotësisht. Hiqeni me kujdes. Do të shikoni se dalëngadalë rritja e flokëve do të reduktohet 100%.

Gjithashtu lexo

Zonja, kjo bimë bën që të mos shkoni kurrë tek gjinekologu RECETA

Problemet gjinekologjike, të cilat mund të jenë nga më të lehtat e deri tek më …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *