Home / Kuriozitete / E gjen hajnin që ja vodhi makinën, e rrah keq në rrugë (Video)

E gjen hajnin që ja vodhi makinën, e rrah keq në rrugë (Video)

Një burrë e ka parë makinën e tij të vjedhur në New Jersey dhe pasi e ka përcjell shoferin e saj derisa është ndaluar, ai ka dalë dhe e ka rrahur hajnin në rrugë
Ky burrë ishte duke shkuar në stacionin e policisë që të raportonte vjedhjen e makinës të dielën.

Por, rrugës e ka parë makinën e tij Honda Civic që është duke u vozitur nga dukush tjetër dhe e ka përcjellë atë.

Pasi është ndaluar ai i ka dalë përpara hajnit dhe e ka rrah shumë keq në rrugë.

Në fund Ephraim Diaz është arrestuar dhe akuzohet për vjedhje të makinës dhe vozitje të saj pa leje.

Gjithashtu lexo

Fqinjët gjermanë përcjellin në lot familjen shqiptare që kërkonte azil (Video)

Historia e një familjeje shqiptare që nxirret nga shtëpia për t’u deportuar, ka nxjerrë në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *