Home / Kuriozitete / E pabesueshme, djali i vendos maskë dhe tërheq të dashurën si qen

E pabesueshme, djali i vendos maskë dhe tërheq të dashurën si qen

Një djalë ka arritur të marrë vëmendjen e të gjithëve në rrjete sociale pasi i ka vendosur maskë qeni të dashurës dhe e ka tërhequr me një litar.

Pamjet e publikuara janë filmuar nga një kliente në një dyqan perimesh. Kjo ishte dicka qesharake dhe poshtëruese në të njëjtën kohë.

Cifti ecte i qetë në dyqan, teksa vajza ishte e veshur me fustan dhe taka të larta e ndiqte e qetë djalin njësoj si të ishte kafshë shtëpiake.

Në video duket se gjithë klientët që i shikonin duke ecur në atë mënyrë ndaleshin të cuditur për të parë se cfarë po ndodh mes tyre.

Gjithashtu lexo

Ky është një prej gjarpërinjve më të pakapshëm në botë

Pas një kërkimi 64-vjeçar të shkencëtarëve në Brazil gjarpri më i pakapshëm në botë është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *