Home / Lajme / Kronika e zezë / E tmerrshme, dy të rinj filmojnë vdekjen e tyre(VIDEO)

E tmerrshme, dy të rinj filmojnë vdekjen e tyre(VIDEO)

Një çift rreth të 20-ve kanë tronditur Finlandën për arsye sepse kanë filmuar veten e tyre teksa vdesin.
Fillimisht ata kanë postuar një video ku duket qartë teksa pijnë alkool dhe marrin drogë të tipit kanabis sativa. Më pas mësohet se ata kanë hipur në makinë dhe filmonin veten teksa udhëtonin me një shpejtësi jashtë normave të lejuara. Në video dëgjohen të bërrtiturat dhe të qeshurat e tyre dhe në fund përplasja fatale që iu mori jetën dy të rinjëve.
Pas verifikimit të policisë, makina është gjetur mëngjesin e djeshëm totalisht e shkatërruar dhe çifti është gjetur i pajetë. Kjo ngjarje e tmerrshme i ka tronditur të gjithë banorët në Finlandë.
Ndiqe videon duke klikuar meposhte.

Gjithashtu lexo

Shpërthimi në një shtëpi në Barcelonë la një të vdekur – policia thotë se ka lidhje me sulmin me furgon!

Një shpërthim ka ndodhur të mërkurën në një shtëpi në Kataloni, si pasojë e të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *