Home / Showbiz / Edona e “kall” dasmën në Canada! (Video)

Edona e “kall” dasmën në Canada! (Video)

Edona Llalloshi është duke qëndruar në Canada, shkruan “Kosovarja”.

Ku nga atje ajo po hedh foto dhe video të ndryshme nga atmosfera që është duke e krijuar në një dasmë shqiptare në Toronto të Kanadasë.

Ne ua sjellim një video të atmosferës së kësaj dasme ku aty shihet Edona duke e “kall” atmosferën./Kosovarja/

Gjithashtu lexo

Aktorja e njohur shqiptare në gjendje të rëndë shëndetësore, shtrohet urgjent në spital (Foto)

Pas një lufte të gjatë me kancerin dhe një beteje të fituar me këtë sëmundje, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *