Home / Lajme / Maqedoni / Ende mbetet e bllokuar rruga Tetovë-Jazhincë

Ende mbetet e bllokuar rruga Tetovë-Jazhincë

Komunikacioni në rrugën rajonale Tetovë-Jazhincë përgjatë fshatit Poroj ende është në ndërprerje, për shkak të daljes së lumit nga shtrati në Poroj,

Përndryshe siç informon LAMM, komunikacioni në rrugët e shtetit po zhvillohet nëpër rrugë të thata,

LAMM rekomandon vozitje të kujdesshme, shpejtësi të caktuar dhe respektim të shenjave të vendosura në komunikacion. Në grykat malore është e mundur rrëshiqtje e tokës. Në kalimet kufitare nuk ka pritje të gjata në hyrje dhe dalje jashtë shtetit.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *