Home / Showbiz / Erës dhe Lorit i bashkohet edhe një bukuroshe tjetër shqiptare në Los Angeles (Foto)

Erës dhe Lorit i bashkohet edhe një bukuroshe tjetër shqiptare në Los Angeles (Foto)

Prej disa ditësh një prej trashëgimtaret e Top Channel, Lori Hoxha po qëndron së bashku me Era Istrefin në Los Angeles të SHBA-ve.

Prej matanë të kontinentit ato po publikojnë video dhe fotografi në rrjetet sociale teksa po shijojnë bukuritë e qytetin hollivudian.

Por, dyshes simpatike të vajzave i është bashkuar edhe një tjetër bukuroshe, e cila jeton në SHBA prej vitesh, transmeton Telegrafi.

Ajo është një bukuroshja e njohur shqiptare, Anxhelina Hadërxhonaj, vajza e këngëtares së Albërie Hadërgjonaj.

Vajza e këngëtares ka publikuar një foto së bashku me Erën dhe Lori, me nga një trëndafil në dorë ku ngjajnë vërtet shumë bukur. /Telegrafi/

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *