Home / Kuriozitete / Fëmijët bien nga makina në lëvizje – (VIDEO)

Fëmijët bien nga makina në lëvizje – (VIDEO)

Dy fëmijë, të cilët kanë qenë duke luajtur në pjesën pasme të makinës tip “Volvo” kanë hapur derën e kanë rënë teksa makina ishte ende në lëvizje.

Nga sa dallohet edhe në video drejtuesit e makina që ishin pas tyre kanë frenuar me shpejtësi duke evituar që të përplasnin dy fëmijët e mitur.

Raportohet se ngjarja ka ndodhur në Sochi të Rusisë, fatmirësisht dy fëmijët, motër e vëlla,  nuk kanë pësuar dëmtime serioze, por ata më tepër janë përfshirë në një situatë paniku teksa kanë parë makinën e së ëmës që të largohet pasi nuk e vuri re që fëmijët e saj kishin rënë nga makina.

Mamaja e fëmijëve pasi ka kuptuar se çfarë ka ndodhur ka frenuar e është rivënë në kontakt me fëmijët, por është arrestuar nga policia dhe rrezikun të dënohet për ngjarjen.

 

Gjithashtu lexo

Shqiptari shpik vaksinën kundër kancerit, përlotet nga gëzimi

Profesor Shuajp Kraja është shpikësi i parë shqiptar që gëzon të drejtën mbi patentën evropiane …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *