Home / Lajme / Rajon / Gjenden dy fëmijët amerikanë që ishin zhdukur në Tiranë

Gjenden dy fëmijët amerikanë që ishin zhdukur në Tiranë

Policia e Tiranës ka rënë në gjurmët e dy fëmijëve amerikanë dhe ka mundur t’i gjejë pasi ishin zhdukur prej 5 ditësh.

Tagh Magnus Bailey-Kay dhe Tavish Taog Bailey-Kay u gjetën pranë xhamisë në Selitë, në kryeqytet.

Të miturit amerikanë kanë probleme të shëndetit mendor dhe po merren në pyetje në prani të psikologut. Ata janë në gjendje të mirë shëndetësore.

Gjithashtu lexo

Futet për nevoja personale në bunker, burrit i ndryshon jeta përgjithmonë

Ka ndodhur në një fshat të Elbasanit. Burri hyn për nevoja personale në një bunker …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *