Home / Kryesoret / Gjendet i vdekur një burr në Shtip

Gjendet i vdekur një burr në Shtip

Në Shtip mbrëmë rreth orës 20 është gjetur i vdekur në banesën e tij një burr i moshës 55 vjeçare të cilit vdekja ju konstatua nga mjeku kujdestar i Ndihmës së Shpejtë.

Rastin është duke e hetuar Prokurori i përgjithshëm i qytetit të Shkupit së bashku me një patolog dhe ekipi i policisë në SPB-Shtip.

Trupi i pajetë është dorëzuar në Institutin për mjekësi ligjore në këtë qytet.

Përndryshe, vdekjet e tilla dita ditës shtohen përshkak të pakujdesit nga familjarët që të moshuarit i lënë të vetëm nëpër banesë. Si pasojë e kësaj, personat e moshuar gjenden pas disa ditëve nëpër banesa, pa shenja jete.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *