Home / Lajme / Kronika e zezë / Gjendet nje person i vdekur ne Liqenin e Ohrit

Gjendet nje person i vdekur ne Liqenin e Ohrit

Nje person nga Ohri eshte gjetur i vdekur ne afersi te plazhes se Ohrit ne pjesen e vjeter te Qytetit.

Trupi i pjate i 61 vjecarit eshte gjetur mbreme rreth ores 18 nga pushuesit tjere dhe menjhere eshte njoftuar policia.

Menjehere ne vendin e ngjarjes ka arritur policia, ekipi mjeksor ku dhe eshte konstatuar vdekja e tij.

Arsyet e vdekjes do te tregohen pasi qe te behet obdukcioni.

Gjithashtu lexo

Në këto momente ndodhi një aksident në rrugën magjistrale Tetovë – Shkup

Në këto momente ndodhi një aksident në rrugën magjistrale Tetovë – Shkup më saktë në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *