Home / Sport / Gjendja për Super Kupën është alarmante

Gjendja për Super Kupën është alarmante

Edhe një herë potencojmë se edhe përkundër pengesave dhe papërgjegjësisë nga Shoqëria aksionare për banim, gjatë mandatit të qeverisë së kaluar, do të bëjmë çmos që ndeshja e Super Kupës të luhet në Shkup, ka thënë sekretari i qeverisë, Dragi Rashkovski, pas demanteve të djeshme të firmës Atrium, përcjell Telegrafi Maqedoni.

 “Edhe pse firma ka reaguar, Mukoski nuk mund të fsheh marrëveshjen për angazhim për gëlqerimin e murit e stadiumit.

Gjithashtu lexo

Shikoni çfarë ka bërë Barcelona pas sulmit terrorist (FOTO)

Klubi i Barcelonës ka reaguar pas sulmit terrorist në Barcelonë. Katalunasit e kanë bërë një …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *