Home / Showbiz / Gjyste Vulaj mbledh kunatat, shikojeni si duken bashkë (FOTO)

Gjyste Vulaj mbledh kunatat, shikojeni si duken bashkë (FOTO)

Këngëtarja e njohur e estradës sonë Gjyste Vulaj është një femër e cila njihet për elegance dhe përformancen e saj ndryshe nga koleget e tjera të saja,

Ajo mbrëmë ka kaluar moment shumë të mira me familjen e saj, në fotografitë e publikuara shihet së është më bashkëshortin kunatat dhe familjar të tjerë

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *