Home / Lajme / Kronika e zezë / Gostivar: Rahje në fitnes klub – (VIDEO)

Gostivar: Rahje në fitnes klub – (VIDEO)

22 vjeçari me iniciale  K.G nga Gostivari pasditen e djeshme se në një fitness klub në këtë qytet është sulmuar nga një grup prej 4 personash. Pa asnjë arsye dhe shkas, sipas denoncimit të tij sulmuesit janë hedhur mbi atë dhe e kanë rahur me grushta dhe shqelma në kokë dhe trup dhe i kanë shkaktuar lëndime të dukshme. Poashtu ata e kanë sulmuar edhe vëllaun e tij i cili ka qenë aty afër dhe më pas janë larguar nga vendngjarja.Policia ka marrë masa për zbardhjen e  plotë të  rahjes dhe do të ketë edhe padi adekuate. /Tv Koha/

Gjithashtu lexo

Aksident I rëndë afër fshatit Odër, ka edhe të vdekur

Aksident I rëndë afër fshatit Odër, ka edhe të vdekur   Një aksident I rëndë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *