Home / Lajme / Kronika e zezë / Grabitet një grua në bul. “Shën Kliemnti i Ohrit”

Grabitet një grua në bul. “Shën Kliemnti i Ohrit”

Grabitet një grua në bul. “Shën Klimenti i Ohrit” në Shkup nga dy persona të panjohur të cilët me kërcënim me thikë nga çanta i kanë marrë 180.000 denarë, informon sot Ministria e Punëve të Brendshme në Buletinin ditor.

M.S.T. sot në mëngjes në orën 5:40 në NJIK Shkup ka paraqitur se në bul. “Shën Klimenti i Ohrit” në Shkup dy persona të panjohur me kërcënim me thikë kanë kryer vjedhje, ku nga çanta i kanë marrë rreth 180.000 denarë. Merren masa për gjetjen e autorëve dhe zbardhjen e plotë të rastit.

Gjithashtu lexo

Përmes Serbisë po zbatohet një skenar për destabilizimin e Ballkanit, ja kush alarmon

Lidhja Demokrate e Maqedonisë (LD) nëpërmjet një kumtese vlerëson se tërheqja e personalit të ambasadës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *