Home / Showbiz / Grupi BYSTANDER vjen me versionin ndryshe të këngës “Bien tri daire” (Video)

Grupi BYSTANDER vjen me versionin ndryshe të këngës “Bien tri daire” (Video)

Kenga “Tri daire” eshte nje kenge popullore e vjeter, e kenduar prej shume kengetareve. Grupi BYSTANDER e ka riperpunuar dhe e ka sjelle kete kenge ne rock alternative. Kenga eshte incizuar nga bendi, ne studion e tyre. Video eshte bere gjithashtu nga bendi. Ne Video luan modelja Nita Rexhepi.

BYSTANDER eshte nje grup me baze ne Ferizaj qe ben Alternative, Indie dhe Experimental Rock. Grupi perbehet prej 4 muzikanteve: Fatos Shabani kengetare dhe kitare, Urim Veselaj bass kitare, Kushtrim Shemsedini kitare dhe Luan Rexhepi bateri.

 

Gjithashtu lexo

Aktorja e njohur shqiptare në gjendje të rëndë shëndetësore, shtrohet urgjent në spital (Foto)

Pas një lufte të gjatë me kancerin dhe një beteje të fituar me këtë sëmundje, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *