Home / Showbiz / Habit pamja reale e Shkurte Gashit e Shyhrete Behlulit (Foto)

Habit pamja reale e Shkurte Gashit e Shyhrete Behlulit (Foto)

Duket sikur koha ka ndaluar për këngëtaret tona, sikur vitet s’po ecin për to. E çuditshme se si duken më të reja tani sesa para disa vitesh, shkruan “Kosovarja”.

Njerëzit pyesin me të drejtë se çfarë po bëjnë, si nuk po plaken.

Në të vërtet, me avancimin e teknologjisë, gjithçka është e mundur, sidomos kur bëhet fjalë për tu dukur bukur në foto, shkruan “Kosovarja”.

Shyhrete Behlulin, Motrat Mustafa, Shkurte Fejzen, Mihrije Brahen, Remzie Osmanin, Shkurte Gashin, e të tjerat, ti shohësh live pa dyshim që nuk u duket fytyra aq “akull” sa në foto.

Shikoni gjendjen reale të Shyhretes dhe Shkurtes./Kosovarja/

Gjithashtu lexo

Aktorja e njohur shqiptare në gjendje të rëndë shëndetësore, shtrohet urgjent në spital (Foto)

Pas një lufte të gjatë me kancerin dhe një beteje të fituar me këtë sëmundje, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *