Home / Lajme / Kronika e zezë / Hyri i armatosur në një shtëpi, policia arreston hajnin

Hyri i armatosur në një shtëpi, policia arreston hajnin

Në fshatin “Glaviqicë” të Pejës është arrestuar një person për vepër penale vjedhje e rëndë.

Nën dyshimin se i njëjti i maskuar dhe armatosur ka depërtuar në brendinë e shtëpisë së viktimës mashkull, dhe si pasoj gjatë ballafaqimit viktima ka pësuar lëndime trupore i cili ka pranuar trajtim mjekësor.

Pas intervenimit policor i njëjti është arrestuar dhe me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

Gjithashtu lexo

Aksidentohet një 9 vjeçarë – (VIDEO)

Në udhëkryqin e fshatit Bogovinë të dielën  rreth orës 9.40 minuta ka ndodhur një aksident …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *