Home / Lajme / Kronika e zezë / I dehuri rrah nënën dhe vëllanë

I dehuri rrah nënën dhe vëllanë

Një i dyshuar i komunitetit serb është arrestuar në Zveçan, pasi që i njëjti në gjendje të dehur ka sulmuar fizikisht dy viktimat nënën dhe vëllanë.

Viktimat sipas Policisë, kanë pësuar lëndime trupore dhe të njëjtit kanë pranuar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Gjithashtu lexo

Bari, kapet gomonia me 1,5 tonë hashash. Arrestohen dy skafistë shqiptarë

Forcat e Guardia di Finanza kanë bllokuar pas një ndjekjeje të gjatë në ujrat e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *