Home / Lajme / Kronika e zezë / I dehuri rrah nënën dhe vëllanë

I dehuri rrah nënën dhe vëllanë

Një i dyshuar i komunitetit serb është arrestuar në Zveçan, pasi që i njëjti në gjendje të dehur ka sulmuar fizikisht dy viktimat nënën dhe vëllanë.

Viktimat sipas Policisë, kanë pësuar lëndime trupore dhe të njëjtit kanë pranuar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Gjithashtu lexo

Propozim interesant nga OMO ”Ilinden”-Pirin për një marrëveshje fqinjësie të mirë Maqedoni-Bullgari

OMO ”Ilinden”-Pirin mbështet marrëdhëniet e mira ndërmjet Maqedonisë dhe Bullgarisë, por për një marrëveshje të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *