Home / Kryesoret / I dha fund jetës politike, Genc Ruli largohet nga Shqipëria

I dha fund jetës politike, Genc Ruli largohet nga Shqipëria

Deputeti i Partisë demokratike, Genc Ruli i kërkoi kryedemokratit Lulzim Basha të mos e përfshinte në listat e kandidatëve për deputetë në zgjedhjet e 25 qershorit.

Pas këtij vendimi Ruli është larguar nga Shqipëria dhe duket se po shijon pushimet larg fushatës politike që do të finalizohet me zgjedhjet e 25 qershorit.

Deputeti ka shkuar në Beltehem të Pensilvanisë dhe duket mjaft sportiv dhe i qetë larg zhurmës kaotike të fushatës në vend.

Gjithashtu lexo

Pastrimi i lumit shkakton shumë pluhur, banorët ankohen – (VIDEO)

Më shumë se dy javë pas vërshimit të lumit në fshatin Poroj punimet në drejtim …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *