Home / Lajme / Kronika e zezë / I riu pëplaset nga makina, humb jetën gjatë transportit për në spital

I riu pëplaset nga makina, humb jetën gjatë transportit për në spital

Një i mitur ka gjetur vdekjen në aksident rrugor pasi u përlas nga një automjet. Policia e Tiranës njofton se ngjarje e rëndë ndodhi sot, rreth orës 12:35 në rrugën dytësore Marikaj.

Drejtuesi i automjetit tip ford, N.A fillimisht ka aksidentuar fëmijën me inicialet O.K dhe më pas ka dalë nga rruga. Menjëherë pas ngjarjes, i mituri është transportuar për në spital por ndërroi jetë pak çaste më vonë.

Ndërkohë, drejtuesi i automjetit është shoqëruar në komisariat për t’u marrë në pyetje rreth shkaqeve të kësaj ngjarjeje të rëndë.

Gjithashtu lexo

Shkel aksidentalisht gruan e shtrirë në autostradë: Dënohet kosovari

Jana, një e re 22 vjeçe në maj të vitit 2016 në orët e vona …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *