Home / Showbiz / Ja çfarë bën Tuna për Yll Limanin (Foto)

Ja çfarë bën Tuna për Yll Limanin (Foto)

Këngëtarja e njohur Altuna Sejdiu-Tuna dhe këngëtari i njohur Yll Limani kanë qenë shumë të përfolur në mediet rozë për shkak të raportit të afërt të tyre.

Mirëpo ata kanë dëshmuar për fansat e tyre se janë shumë miq të mirë, transmeton Gazeta Express.

Këtë më së miri e keni vërejtur kur Ylli kishte vizituar Tunën e Patrisin. Madje Ylli ishte parë teksa mbante në duar Tianin e vogël.

Ndërkohë pak orë më parë Ylli ka publikuar projektin e tij më të ri “Besom”

Këngëtarja e njohur ka përkrahur Yllin duke publikuar një pjesë të klipit të tij në profilin e saj në Instagram.

Tuna kishte shkruar se po i pëlqen shumë kjo këngë.

’ Vera 2017 Lovin it’, kishte shkruar Tuna./Gazeta Express/

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *