Home / Showbiz / Ja çfarë kanë të përbashkët Nora Istrefi dhe Big Mama (Foto)

Ja çfarë kanë të përbashkët Nora Istrefi dhe Big Mama (Foto)

Që nga heqja e kilogramëve të tepërt, Bigu po i çmend të gjithë me linjat e saj.

Ndërkaq Norën gjithmonë e kemi parasysh si mamin më seksi të estradës, me linja shumë të tonifikuara, transmeton Kosovarja.Kur bëhet fjalë për këto dyja, dallimi në stilin e tyre është i madh, por që së fundmi duket se po ndjekin trendin e fustaneve me kocka, e që e tregojnë edhe fotografitë më poshtë.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *