Home / Lajme / Maqedoni / Ja kush do të jetë “koka” e policisë në në Tetovë

Ja kush do të jetë “koka” e policisë në në Tetovë

Pas formimit të qeverisë së re në të cilën siç më është e ditur që bëjnë pjesë BDI dhe Aleanca për shqiptarët, vazhdojnë kalkulimet rreth dikastereve që do të udhëhiqen nga këto parti, raporton portali “tetova1”. Informacionet e fundit thonë se në krye të Sektorit të Punëve të Brendëshme në Tetovë në vend të Agim Sulejmanit do të emërohet Shpend Sulejmani nga Dega e LR PDSH në Gostivar përndryshe epror ushtarak. /tetova1/

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *