Home / Kryesoret / Ja pse “sharroi” FAP-i në sheshin ”Maqedonia”, përgjigja zyrtare nga Qyteti i Shkupit

Ja pse “sharroi” FAP-i në sheshin ”Maqedonia”, përgjigja zyrtare nga Qyteti i Shkupit

Qyteti  i Shkupit ka reaguar në lidhje rastin e ngecjes së një kamioni në sheshin ”Maqedonia”, rast që shkaktoi reagime të shumta dhe ironizime.

”Dëshirojmë të theksojmë se sipërfaqja te fontata në sheshin ”Maqedonia” është ndërtuar sipas të gjitha standardeve për ndërtim të llojit të këtillë të fontanave. Fontanat e tilla nuk janë të parapara që mbi to të kalojnë automjete, posaçërisht të rënda, dhe se shoferi ka qenë paralajmëruar më herët që vozitja në atë pjesë është e ndaluar”, thekson Qyteti i Shkupit.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *