Home / Showbiz / Ja si dukej Meda kur u dashurua Lulja në të (Foto)

Ja si dukej Meda kur u dashurua Lulja në të (Foto)

Meda ka thënë disa herë që e ka tentuar shume suksesin, se ka luftuar pa ndal për të arritur në pikën e dëshiruar

Meda, i suksesshëm në muzikë, e edhe në jetën private, pasi përpos që është tejet i kërkuar si këngëtar, ka edhe një familje mjaftë të bukur.

Meda dhe Lulja tashmë janë prindër të katër fëmijëve dhe duken të dashuruar si në ditën e parë, shkruan “Kosovarja”.

A e dini si dukej Meda, kur Lulja u dashurua në të?

Ja ku është foto e asaj kohe…

Gjithashtu lexo

Rita Ora kënaqet në veshjen me fytyrë të Paris Hiltonit (Foto)

Bukuroshja shqiptare, Rita Ora, gjithnjë shfaqet atraktive. Ylli me renome botërore ka publikuar një foto …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *