Home / Lajme / Kronika e zezë / Ja si ndodhi tragjedia në Haraçinë ku humbën jetën 60 vjeçari dhe nipi i tij

Ja si ndodhi tragjedia në Haraçinë ku humbën jetën 60 vjeçari dhe nipi i tij

Sabri Shabani, 60 vjeçar nga Haraçina ka humbur jetën sot pasi është shtypur nga një kamion që bartte dru. Gjatë aksidentit është lënduar edhe 6-vjeçari Omer Shabani, i cili është nip i të ndjerit.

I lënduari është dërguar në Shkup. Një dëshmitar ka treguar për Televizionin Shenja se trupi i të ndjerit është shtypur tërësisht nën rrotët e kamionit. Dëshmitari ka treguar se viktima është përpjekur që ta shpëtojë nipin, duke sakrifikuar veten.

Gjithashtu lexo

Shpërthimi në një shtëpi në Barcelonë la një të vdekur – policia thotë se ka lidhje me sulmin me furgon!

Një shpërthim ka ndodhur të mërkurën në një shtëpi në Kataloni, si pasojë e të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *