Home / Showbiz / Je si ‘shtriga e Borëbardhës’, ja si përgjigjet Ledina Çelo (Foto)

Je si ‘shtriga e Borëbardhës’, ja si përgjigjet Ledina Çelo (Foto)

Këngëtarja e njohur Ledina Çelo është një nga përdorueset e rregullta të rrjeteve sociale.

Ajo ka provuar një nga opsionet më të fundit. Dhe e ka postuar në Insta Story ku shuan kureshtjen e të gjithve se si do të dukej me flokët brune.

Por ka marrë një reagim të çuditshëm që i ka provokuar të qeshura.

‘Si shtriga e borëbardhës’-ka qenë komenti që vetë Ledina ka postuar. 

Gjithashtu lexo

Rita Ora kënaqet në veshjen me fytyrë të Paris Hiltonit (Foto)

Bukuroshja shqiptare, Rita Ora, gjithnjë shfaqet atraktive. Ylli me renome botërore ka publikuar një foto …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *