Home / Showbiz / Jeta dhe karriera e suksesshme e Amit (VIDEO)

Jeta dhe karriera e suksesshme e Amit (VIDEO)

Është nga femrat më të suksesshme në Shqipëri, jo vetëm në ekran por edhe me biznesin e saj privat.

Prezantuesja e njohur, Amarda Toska pa dyshim është edhe nga femrat më të bukura, e cila për herë të parë vjen në Express Rozë për të folur më shumë rreth angazhimeve të saj duke nisur që nga preokupimet për Joelin e vogël.

‘Ami Event’, kompania që drejton bukuroshja së bashku me bashkëshortin e saj Ermalin, ditë më parë ka festuar 10 vjetorin e saj në një organizim me rreth 2000 të ftuar.

Në këtë festë sollën për herë të parë në Shqipëri edhe një mënyrë të re të prezantimit të koleksionit e bazuar mbi projektimin 3D.

E gjithë këto risi dhe suksese të Amit, pa dyshim nuk do të ishin këtu ku janë pa ndihmën dhe prezencën e Ermali.

Për ta shikuar intervistën e realizuar nga Express Rozë, klikoni në videon e mëposhtme.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *