Home / Showbiz / Ju kujtohet Ignacio tek Kasandra? Ja si duket ai sot

Ju kujtohet Ignacio tek Kasandra? Ja si duket ai sot

Osvaldo Rios Alonso është një aktor nga Puerto Riko që është i njohur për një mori serialesh, por në viset shqiptare njihet për rolin e tij tek Kasandra.

Ai ishte shumë i dashur për publikut shqiptar në roli kryesor të Ignacios/Luis David Contreras në serialin e xhiruar në vitin 1992, shkruan portali arbresh.info.

Rios është tani 56 vjeçar dhe ka ndryshuar goxha nga ai personi që ne mbanim mend. Është martuar katër herë dhe ka tre fëmijë./Arbresh.info

j1x7ti9gkh06g7k1 osvaldoosvaldo-1osvaldo140310


Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *