Home / Showbiz / Justin Bieber refuzon të këndojë “Despacito”, fansat e gjuajnë me sende të forta (Video)

Justin Bieber refuzon të këndojë “Despacito”, fansat e gjuajnë me sende të forta (Video)

Muajt e fundit është bërë hit botëror, por edhe në vendin tonë kënga “Despacito” e Luis Fonsit.
Mesin e tyre edhe këngëtari kanadez Justin Bieber, i cili, megjithatë, nuk di ta këndojë.

Ai i tregoi turmës së fansave ne “Festivalin Summerbust” në Stockholm, Suedi “Nuk mund të këndoj Despacito, nuk e di atë”, transmeton Telegrafi.

Kjo i kushtoi pasi që një fans i pakënaqur kapi një objekt dhe e gjuajti drejt këngëtarit.

Por, me një qetësi që nuk e karakterizon atë Bieberin, i cili nuk reagoi ashpër duke thënë “Mos hidh gjëra drejt meje të lutem”.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *