Home / Lajme / Botë / Kamerat e policisë kapin një shpërthim të pabesueshëm, duke hedhur një polic në ajër (Foto/Video)

Kamerat e policisë kapin një shpërthim të pabesueshëm, duke hedhur një polic në ajër (Foto/Video)

Moment dramatik mund të cilësohet ky shpërthim, i cili është kapur nga kamera personale e një polici.
Një cilindër i mbushur me propan ka bërë që nga shpërthimi të shkaktohen mjaft lëndime serioze të policit dhe të një zjarrëfikësi që ishin aty pranë, transmeton lajmi.net.

Shefi i policisë Stacey Mahan mori pjesë në shuarjen e zjarrit me antërët e tjerë të departamentit lokal të zjarfikësve, kur ndodhi një shpërthim i madh.

Shpërthimi është filmuar nga kamera e një polici tjetër i cili ishte duke i ndihmuar të tjerë zjarrfikësa. /Lajmi.net/

Gjithashtu lexo

Për shkak të një gabimi njerëzor pa energji elektrike kanë mbetur pothuajse shtatë milionë amvisëri në Tajvan

Gabimi njerëzor ka lënë pa energji elektrike kompani dhe ndërtesa banesore, duke i lënë në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *