Home / Kuriozitete / Kanadezi që kosit barin ndërkohë që tornadoja afrohet lë ‘gojëhapur’ internetin

Kanadezi që kosit barin ndërkohë që tornadoja afrohet lë ‘gojëhapur’ internetin

Fotoja e një personi që kosit kopshin para shtëpisë ndërkohë që një tornado gjigante afrohet nga prapa ka pushtuar internetin.

Fotografia shokuese, e realizuar në Kanada të premten, tregon bashkëshortin e Cecilia Wessels, që vazhdon të kosisë barin edhe pse një tornado po bëhet gati të gllabërojë shtëpinë e tyre në Alberta.

Wessels tha se e beri foton për t’u treguar tornadon që po vinte prindërve të saj në Afrikën e Jugut dhe nuk priste kurrë që ajo të shkaktonte një stuhi në rrjetet sociale.

Ajo tha se i shoqi i kishte premtuar se do priste barin dhe se ai sapo kishte filluar kur tornadoja filloi të afrohet. /SYRI.net/

 

Gjithashtu lexo

Ky është një prej gjarpërinjve më të pakapshëm në botë

Pas një kërkimi 64-vjeçar të shkencëtarëve në Brazil gjarpri më i pakapshëm në botë është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *