Home / Lajme / Rajon / Kapet një sasi e madhe droge në Portin e Durrësit

Kapet një sasi e madhe droge në Portin e Durrësit

Nje sasi e konsiderueshme droge eshte gjetur ne Portin e Durresit ne nje operacion te zhvilluar gjate nates mbremjen e te martes.

Burimet nga Porti thane per “Panorama” se eshte kryer nje operacion super i strukturuar antikanabis ne Portin e Durresit.

Mesohet se Policia po ben matjet dhe nga informacionet paraprake thuhet se mund te jete afersisht nje ton kanabis.

Gjithashtu lexo

Digjet një Audi Q7

Në rrethana ende të pasqaruara është djegur një veturë e tipit “Audi Q7”në qytetin e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *