Home / Lajme / Botë / Kazakistan, hapet në mënyrë spektakolare kompleksi i ndërtuar nga Behgjet Pacolli (VIDEO)

Kazakistan, hapet në mënyrë spektakolare kompleksi i ndërtuar nga Behgjet Pacolli (VIDEO)

Në Astana, kryeqytetin e kazakistanit, është hapur në mënyrë spektakolare kompleksi “EXPO 2017” i ndërtuar nga kompania Mabetex e Behgjet Pacollit.

Pamjet nuk kanë nevojë koment.

Pacolli vetë shkruan: “Të dashur miq, në Astana, në menyrë spektakolare, u lëshua në funksion kompleksi ultra funksional EXPO 2017, (i ndërtuar nga grupi Mabetex / Mabco dhe BA Construction, që është një nga projektet më sfiduese që ka projektuar dhe ndërtuar Mabetex.

Gjithashtu lexo

Nga shtatori çerdhet me dy ndërrime, ja oraret

Nga shtatori çerdhet do të fillojnë të punojnë me dy ndërrime. Kështu njoftoi sot ministra …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *