Home / Showbiz / Kënga e re shqiptare që konsiderohet hit, e kopjuar nga një serial televiziv (Foto/Video)

Kënga e re shqiptare që konsiderohet hit, e kopjuar nga një serial televiziv (Foto/Video)

Një ditë më parë këngëtari i njohur Yll Limani ka publikuar projektin e tij të fundit “Besom”, në bashkëpunim me Dj Dagz & PM.

Kjo këngë u prit shumë mirë nga fansat e tij dhe që nga publikimi e deri më sot ka arritur mbi 40 mijë klikime në kanalin zyrtar në Youtube, transmeton Gazeta Express.

Ylli në këtë videoklip kishte ardhur krejtësisht ndryshe nga herët e kaluara.

Por po del të jetë e njëjtë nga një serial televiziv.

Kënga “Besom” e Yllit është pothuajse e njëjtë me këngën “Fy Faen”  nga dy këngëtarët Hkeem dhe Temur nga seriali norvegjez “Skam”.

Për më shumë shikoni videot më poshtë./Gazeta Express/

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *