Home / Showbiz / Këngëtari i njohur dërgohet urgjentisht në spital (Foto)

Këngëtari i njohur dërgohet urgjentisht në spital (Foto)

Ai ka pasur prerje në afërsi të syrit.

Këngëtari britanik, Phil Collinss, ish-pjesëtarë i grupit Genesis, është pranuar urgjentisht në spital për shkak të një lëndimi.

Ai ka pasur prerje në afërsi të syrit, e cila është qepur pasi ishte rrëzuar në dhomën e një hoteli londinez, transmeton AP.

Agjencia raporton se për këtë arsye janë shtyrë koncertet e parapara për sonte dhe nesër në Londër.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *