Home / Showbiz / Këngëtari i njohur habit të pranishmit, papritur përfundon nën këmbët e Luana Vjollcës (Foto/Video)

Këngëtari i njohur habit të pranishmit, papritur përfundon nën këmbët e Luana Vjollcës (Foto/Video)

I ftuar në emisionin ‘Pa limit’ ishte këngëtari i njohur Genc Salihu.
Ai ishte i ‘detyruar’ t’ i përshtatet skemës programore të emisionit që ta tregoi një ngjarje interesante që i ka ndodhur duke e demonstruar edhe me lëvizje, shkruan lajmi.net

Mirëpo ngjarja sado interesante që ishte ‘hoqi’ interesimin e të pranishmëve në momentin kur Genci shtrihet në tokë dhe pa dashje sheh gjithçka që fshihet nën minifundin e bjondinës seksi.
Për më shumë ndiqeni videon në minutën 40:00./Lajmi.net/

 

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *