Home / Lajme / Kronika e zezë / Kërçovari e gjen të vdekur babain e tij në hyrje të shtëpisë

Kërçovari e gjen të vdekur babain e tij në hyrje të shtëpisë

Gjatë ditës së djeshme në oborrin e shtëpisë familjare në rrugën “Kuzman Josifovski Pitu” në Kërçovë, më saktësisht në derën hyrëse është gjetur i vdekur S.P.G (81)

I ndjeri është gjetur nga djali i tij M.P.G dhe ka qenë në pozitë të shtrirë me fytyrë kah toka. I njëjti ka qenë me lëndim në pjesën e kokës me gjurmë të gjakut.

Hetim në vendngjarje kanë kryer Prokuror Publik dhe ekip hetues i stacionit policor Kërçovë.

Pas urdhrit të Prokurorit Publik trupi i të ndjerit është dërguar për obduksion.

Gjithashtu lexo

Përfshihen nga zjarri dy vetura në Manastir

Në Manastir mbrëmë nga zjarri janë përfshirë dy automjete të pasagjerëve, me ç’rast është shkaktuar …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *