Home / Showbiz / Këto janë fotot më ekskluzive të Arta Arifit ish gruas së Genc Prelvukajt (Foto)

Këto janë fotot më ekskluzive të Arta Arifit ish gruas së Genc Prelvukajt (Foto)

A ju kujtohet Arta Arifi, e njohur si “Miss Gjilani”? Nuk na do mendja që Gjilani të ketë pasur miss më të njohur se Arten.

Arta pati karrierë disa vjeçare si modele, bile u mediatizua shumë imazhi i saj. Ajo ishte edhe në shumë gazeta e revista. Bukuroshja u bë edhe më e njohur kur u martua me Genc Prelvukajn, e u përfol edhe më shumë kur u nda nga ai.
Ajo tashmë është e mbuluar dhe këto foto si modele të publikuara në “Kosovare”, ndoshta edhe i ka harruar./Kosovarja/

Lexo edhe  Këto aplikacione ju ndihmojnë të keni një jetë më të lumtur në çift

Gjithashtu lexo

Emina Cunmulaj besnike e rrënjëve të saj, shfaqet vezulluese në veshje kombëtare (Foto)

Modelja e njohur shqiptare, që prej vitesh karrierën e ka të përqendruar në SHBA, është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *