Home / Kuriozitete / Kishte jetën që të gjithë do donin ta bënin, por la gjithçka për një “çmenduri”

Kishte jetën që të gjithë do donin ta bënin, por la gjithçka për një “çmenduri”

Të gjithë, të paktën një herë në jetën e tyre, kanë ëndërruar të shpëtojnë nga qyteti dhe të jetojnë një jetë krejtësisht të ndryshme.

Angelo Mastropietro ishte në gjendje për të realizuar këtë ëndërr dhe e adhuron atë!

Ky biznesmen kohët e fundit u zhvendos në një shpellë, e cila ka më shumë se 250 milion vjet që ekziston. Angelos i duheshin për të shpenzuar rreth 160 mijë dollarë për ndërtimin e shtëpisë së tij të re, por tani gëzon plotësisht komoditetin e “egër” në Worcestershire, Australi.

Nga një biznesmen i famshëm dhe kreu i një kompanie të njohur në Australi, Angelo u kthye në një njeri “shpelle”, i cili bën një jetë mjaft të thjeshtë dhe komode.

Shikoni se si e ka realizuar shtëpinë e tij. Do të donit të jetonit në të?

Gjithashtu lexo

Me këtë aksident që i ka ndodhur këtij burri me skuter – nuk di njeriu a duhet të qeshë, apo t’i vije keq (Video)

Ditë më parë është publikuar një video ku shihet një burrë i cili vet-aksidentohet me …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *