Home / AutoTech / Kjo është makina që po çmend vajzat në Tiranë (FOTO)

Kjo është makina që po çmend vajzat në Tiranë (FOTO)

Tani që fluksi i emigrantëve pushton qytetet e Shqipërisë, në rrugët e Tiranës dhe jo vetëm shohim lloj-lloj mjetesh të shtrenjta që i bien në sy kalimtarëve dhe jo më kot.

Rreth një orë më parë, përballë shkollës “Harry Fultz” është parë një makinë luksoze e tipit “Lamborghini Huracan” në ngjyrë portokalli.

Sipas qytetarëve që iu janë “xixëlluar sytë” nga mrekullia që kishin përballë, makina kishte targa angleze.

Lamboja kushton më shumë se 200.000 £ dhe rrallë e shohim një “xhevahir” të tillë në përditshmërinë tonë. /JOQ/

TEMAT:

Gjithashtu lexo

Apple nxjerr në treg iPod Touch me 32GB dhe 126GB, shikoni detajet

Më parë gjatë ditës është thënë se Apple kishte vendosur t’i heqë nga qarkullimi modelet …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *