Home / Showbiz / Kjo është super femra që i bën stërvitje Arbit Gjebreas (Foto)

Kjo është super femra që i bën stërvitje Arbit Gjebreas (Foto)

Moderatori i njohur Ardit Gjebrea ka njoftuar se ka nisur pushimet verore.

Në këtë udhëtin drejt Turqisë shoqërohej nga opinionisti Olti Curri.

Këtë mëngjes ai ka filluar stërvitjen e mëngjesit.

‘Koha për aktivitet’ –ka shkruar Arditi në videon e publikuar dhe kamera ka qenë e fokusuar tek super instruktorja. /Gazeta Express/ 

Gjithashtu lexo

Emina Cunmulaj besnike e rrënjëve të saj, shfaqet vezulluese në veshje kombëtare (Foto)

Modelja e njohur shqiptare, që prej vitesh karrierën e ka të përqendruar në SHBA, është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *